Zakład Handlu i Usług Stolarskich to rodzinna firma powstała w 1992 roku. Początkowo profil działalności nastawiony był na sprzedaż płyt meblowych, rozkroju oraz okleinowanie formatek jak i montaż mebli. Z biegiem czasu, rozwoju parku maszynowego, a także zainteresowania kontrahentów poszerzyliśmy zakres naszych usług, również o przerób drewna litego. Dziś nie ma zadania, którego nie spróbowalibyśmy się podjąć w dziedzinie stolarstwa. Zaangażowanie oraz pasjonerskie podejście naszych stolarzy, wspomagane nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala nam uzyskiwać produkty na wysokim poziomie tak, aby zadowalały naszych klientów.

Hasło „wszystko w drewnie" idealnie pasuje do zakresu naszych usług. Zajmujemy się produkcją schodów, stolarki drzwiowej, okiennej, wyrobem mebli płytowych oraz z drewna litego, kuchni, a także frontów meblowych. Wykonujemy wiaty, zadaszenia, ogrody zimowe, elementy architektury ogrodowej oraz domy szkieletowe. Chętnie przyjmujemy zlecenia nietypowe. Namiastkę naszych wyrobów oraz pełen zakres działalności znajdą Państwo w zakładce „oferta” oraz w galerii.

Współpracujemy z kilkoma biurami projektowymi i architektami wnętrz, którzy pomogą Państwu w zaprojektowaniu wymarzonych aranżacji. My natomiast doradzimy odpowiedni materiał i technologię. To, co wyróżnia naszą firmę z pośród konkurencji, to fakt stosowania najnowszych technologii obróbki, specjalistyczne maszyny pochodzące od światowych liderów przemysłu drzewnego, wykorzystywanie tylko produktów profesjonalnych marek, ale przede wszystkim wiedza teoretyczna, zaangażowanie oraz przeszło 25-letnie doświadczenie w branży.

Wszystkich zainteresowanych przyszłych i obecnych klientów zapraszamy do kontaktu.